"Укрнафта" просить Президента вплинути на уряд
Загрузка плеера...

Публічне акціонерне товариство "Укрнафта" вже давно скаржиться на непорозуміння з урядом. Тут неодноразово нарікали на проблеми погашення податкової заборгованості і на те, що влада не випускає компанію на міжнародний нафтовий ринок.

На підприємстві вирішили залучити до вирішення проблем Президента України Петра Порошенка. Йому направили відкритого листа з проханням змусити Кабінет Міністрів негайно почати процес фінансового оздоровлення компанії. Справа в тому, що Державна служба геології та надр відмовляється продовжувати ліцензії підприємства через податкову заборгованість, яка сягає 13 млн грн. Проте в компанії таке пояснення вважають неправомірним. Крім того, тут впевнені, що неповинні платити так багато. Кілька тижнів тому "Укрнафта" розробила план санації (економічного оздоровлення) і надіслала його до Державної фіскальної служби.

В "Укрнафті" заявляють, що бездіяльність влади може негативно вплинути на обсяги видобутку. У цьому році кількість сировини, яку добувають на території України, може скоротитись на 20%. У наступному році втрати стануть більш відчутними – видобуток нафти скоротиться вдвічі.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram