Ваврінка відправив українця додому
Загрузка плеера...

У четвер Україна залишилися без останнього свого представника у чоловічій сітці "Роллан-Гаррос". Олександру Долгополову не пощастило з жеребом: після легкої перемоги у першому раунді Саша зустрівся зі швейцарцем Стеном Ваврінкою – одним з головних фаворитів турніру.

На жаль, різниця у класі між спортсменами виявилася надто великою. Долгополов програв перший сет, не змігши захистити свою подачу за рахунку 4:5. У другій партії Саші кілька разів вдавалися ефектні вкорочені удари, але перевага все одно була за Ваврінкою. Швейцарець виграв тай-брейк, після якого українець остаточно зневірився. Супер-Стен узяв і третій сет, а з ним і путівку до третього раунду.

Вболівальникам Еліни Світоліної довелося серйозно понервувати. Перша ракетка України несподівано поступилася у першій партії матчу з Цвєтаною Піронковою, але зібралася з силами і спромоглася на камбек. Сподіваємося, у наступних поєдинках уродженка Одеси гратиме впевненіше.

Вдруге поспіль не зміг здобути суху перемогу перший сіяний Енді Маррей. Шотландець на тай-брейку програв перший сет словаку Мартіну Кліжану, але потім діяв бездоганно і заслужено доєднався до учасників третього раунду.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram