Єврокомісар не підтримав зміни у роботі НАЗК
Загрузка плеера...

До України приїхав єврокомісар з питань політики сусідства та розширення Йоганнес Ган. Під час візиту він, зокрема, висловив свою думку про роботу Національного агентства з питань запобігання корупції.

У Європі, як і в українському уряді, вважають, що члени НАЗК працюють не надто активно. Йоганнес Ган заявив, що у Корчак вже давно повинні розпочати повноцінну перевірку е-декларацій українських чиновників. На сьогодні антикорупційний орган перевірив усього кілька десятків декларацій, а загальна кількість документів, поданих впродовж цього і минулого року, уже перевищує мільйон.

Нещодавно уряд напрацював доповнення до закону про е-декларування, передбачивши додаткові перевірки роботи НАЗК та можливість усунення його членів від посади. Єврокомісар заявив, що такі нововведення є помилковими. Втім, свого рецепту вирішення кризи у Національному агентстві з запобігання корупції представник ЄС не надав.

Також Йоганнес Ган заявив про старт масштабної міжнародної програми по боротьбі з корупцією в Україні. Європейські партнери хочуть надати експертну підтримку українським борцям з корупцією.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram