Коцабі знову загрожує тюрма
Загрузка плеера...

Вищий спеціалізований суд задовольнив скаргу прокуратури і поставновив відновити справу щодо журналіста Руслана Коцаби, якого обвинувачували у держаній зраді і перешкоджанні діяльності Збройних сил України.

Суд прийняв рішення призначити новий розгляд кримінального провадження в суді апеляційної інстанції. Рішення набуло чинності з моменту оголошення і не підлягає оскарженню.

Повний текст цього рішення буде оголошено о 10:00 7 червня 2017 року в приміщенні Вищого спеціалізованого суду.

Коцаба після закінчення засідання залишив будівлю суду. Пізніше на своїй сторінці у Facebook журналіст заявив, що має намір і далі боротися за свободу слова.

При цьому зазначається, що у залі були присутні активісти та представники націоналістичних організацій, які вважають журналіста зрадником і сепаратистом.

Нагадаємо, Івано-Франківський міський суд більше року розглядав справу Руслана Коцаби, обвинуваченого у державні зраді та перешкоджанні законній діяльності Збройних сил України.

Сторона обвинувачення вимагала покарання для Коцаби у вигляді 13 років ув’язнення з конфіскацією майна.

Служителі Феміди визнали журналіста винним і засудили його до трьох із половиною років позбавлення волі. Пізніше Апеляційний суд Івано-Франківської області скасував обвинувальний вирок Івано-Франківського міського суду і блогера звільнили з-під варти.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram