В столиці може з’явитися вулиця Гузара
Загрузка плеера...

Рішення Київради про перейменування проспекту Ватутіна у проспект Романа Шухевича викликало численні нарікання мешканців столиці. Більшість коментаторів у мережі вважають, що влада має ретельніше обирати, хто гідний подібного вшанування.

Тим часом на сайті КМДА була зареєстрована петиція щодо увіковічення пам’яті справжнього героя сучасності, титана думки та духу, морального зразка для кожного українця. Мова, звісно, про блаженнішого Любомира Гузара, який спочив з миром 31 травня.

Користувач на ім’я Ігор Мельник пропонує назвати на честь настоятеля Української Греко-Католицької церкви вулицю Челябінську, що розташована неподалік Патріаршого собору Воскресіння Христового. Нагадаємо, що саме Любомиру Гузару належала ініціатива збудувати у столиці головний храм УГКЦ, аби утвердити роль цієї конфесії як загальноукраїнської, а не лише галицької.

Як стверджує автор петиції, нинішня назва вулиці нічим не мотивована, оскільки Челябінськ навіть не є містом-побратимом Києва. З ним своїми підписами вже погодилися 25 киян. Для того, аби Київрада розглянула прохання, необхідно, аби документ підтримали 10 тисяч користувачів за три місяці.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram