Мінюст арештував рахунки "Укргазвидобування"
Загрузка плеера...

Публічне акціонерне товариство "Укргазвидобування" повідомило, що Мінюст арештував їх рахунки. Справа в тому, що перед цим товариство з обмеженою відповідальністю, яке раніше співпрацювало з компанією, спробувало заволодіти грошима підприємства.

Прес-служба "Укргазвидобування" повідомила, що ця історія розпочалася кілька років тому. Між газовидобувною компанією і ТОВ "Арабський енергетичний альянс" було укладено договір про спільну діяльність. Строк дії угоди завершився у 2014 році, проте у партнера залишились фінансові претензії до "Укргазвидобування". Товариство з обмеженою відповідальністю через суд вимагало виплату більш ніж 230 млн грн. Наприкінці травня виконавча служба при Міністерстві юстиції прийняла рішення про арешт рахунків компанії. В "Укргазвидобуванні" зазначили, що відділ виконання рішень надто швидко взявся за це доручення, і сьогодні всі рахунки підприємства заарештовано.

У компанії застерігають, що це може зашкодити роботі і зменшити обсяги видобутку сировини. Міністерство юстиції поки не прокоментувало заяву.

Зазначимо, зараз у суді знаходяться матеріали по "газовій справі" Олександра Онищенка, якого обвинувачують у привласненні коштів підприємства.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram