Голову 72-ї Генасамблеї ООН обрали одноголосно
Загрузка плеера...

У середу, 31 травня, Генеральна Асамблея Організації Об'єднаних Націй одностайно обрала міністра закордонних справ Словаччини Мирослава Лайчака головою 72-ї сесії Генасамблеї.

Відразу ж після обрання Лайчак виступив із промовою, у якій, зокрема, наголосив на необхідності підвищення ефективності ООН, яка враховувала б інтереси всіх держав. Він також виділив шість пріоритетних напрямів своєї діяльності під час 72-ї сесії Генасамблеї: запобігання конфліктам, міграція, захист прав людини, сталий розвиток, зміна клімату і забезпечення рівності.

Крім того, Лайчак наголосив, що не має наміру вносити нові ініціативи, які вимагатимуть додаткових витрат. Новий голова планує досягати результатів у межах затвердженого порядку денного.

До виконання своїх обов'язків Лайчак приступить 12 вересня, коли відкриється сесія.

Зазначимо, що Мирослав Лайчак є випускником Московського державного інституту міжнародних відносин. Він працював у посольствах Чехословаччини та Словаччини у Москві, також обіймав посаду Верховного представника ООН у Боснії і Герцеговині, був одним із кандидатів на пост Генерального секретаря під час виборів 2016 року.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram