Мін’юст готовий запровадити візовий режим з РФ
Загрузка плеера...

Міністр юстиції України Павло Петренко заявив, що юридичні механізми щодо запровадження візового режиму з Росією готові. На думку чиновника, це питання для країни наразі є актуальним. Проте значна частина українських політиків не поділяє таку ініціативу чинної влади.

Зокрема, народний депутат України та лідер політичної партії "За життя" Вадим Рабінович неодноразово наголошував, що пропозиція ввести візовий режим з Росією – це "популізм, ще один спосіб для влади заробити на простих українцях". На переконання парламентаря, такі дії не допоможуть зупинити війну, не піднімуть добробут наших громадян, а лише створять безліч труднощів простим людям.

Позицію Вадима Рабіновича підтримують і в експертному середовищі.

Олег Волошин, міжнародний експерт:

"Введение виз с РФ сегодня представляется весьма вероятным. Если это произойдет, то в ближайшее время, или не произойдет вообще. Дальше это будет уже не так интересно кому-то. Думаю, все понимают маразматичность и вредность этого решения".

Натомість у Міністерстві закордонних справ України заявили, що готові запровадити візовий режим з РФ, одразу ж після ухвалення політичного рішення.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram