У "підкиданні" львівського сміття винні перевізники
Загрузка плеера...

Винних у незаконному вивезенні львівського сміття до інших регіонів знайшли. Про це повідомила прокуратура Львівської області.

За інформацією правоохоронців, у всьому винні фірми, які повинні були займатись вивезенням і захороненням відходів. Львівські перевізники уклали кілька угод з фіктивними підприємствами, які зобов'язались приймати сміття. Втім, компанії не виконували своїх обов'язків, оскільки не мали ані полігонів для побутових відходів, ані техніки, ані навіть найманих працівників. Люди, які були зазначені керівниками та бухгалтерами цих фірм, іноді не знали про свою причетність до такого бізнесу. Деяким платили гроші за те, щоб вони допомогли зареєструвати підприємство.

Організатори схеми надавали у Львівську міську адміністрацію неправдиву інформацію про вивезення сміття. За послуги вони отримували гроші з міського бюджету Львова. Насправді ж перевізники незаконно вивантажували сміття по всій території України. У прокуратурі повідомили, що фіктивні підприємства, які мали приймати відходи, були зареєстровані в Дніпрі.

Зараз прокуратура відкрила два кримінальних провадження: за фактом фіктивного підприємництва та розтрати державних коштів.

Правоохоронці провели 15 обшуків у Київській, Дніпропетровській та Львівській областях. У причетних до організації злочинної схеми вилучили документи, печатки та техніку. Розслідування справи триває.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram