70% теплотрас у Києві відслужили свій гарантійний термін
Загрузка плеера...

Близько 70% теплотрас у місті Києві відслужили свій гарантійний термін у 25 років. Про це заявив експерт з питань житлово-комунального господарства Олександр Сергієнко.

Олександр Сергієнко, експерт з питань ЖКГ:

"Це не значить, що їх треба ремонтувати негайно. Але, якби був за ними належними догляд і системне проведення ремонтів, звісно – цю систему можна було б відновити протягом найближчих 5-7 років".

Натомість, за словами експерта, випробування тепломереж підвищеним тиском, і, як наслідок, прорив труб, вигідні надавачам послуг.  

Олександр Сергієнко, експерт з питань ЖКГ:

"Собівартість гарячої води влітку зростає у три рази. "Київенерго" економічно невигідно поставляти гарячу воду населенню  у міжопалювальний період, тому що вона несе збитки. Тому застосовується така негласна технологія. Випробування, прорив, розриття. А потім, все це стоїть до початку опалювального сезону".

Нагадаємо, 29 травня у Голосіївському районі Києва під час гідравлічних випробувань тепломережі сталася аварія, через яку на прибудинковій території утворилася вимоїна розміром 2 на 3 метри та було пошкоджено декілька автівок і вікна у навколишніх будинках. У ПАТ "Київенерго" повідомили, що усі збитки потерпілим буде компенсовано у встановленому законодавством порядку.

Олександр Сергієнко, експерт з питань ЖКГ:

"Звісно, "Київенерго" буде намагатися з усіх сил зам’яти цю справу тобто, надати всім компенсацію власникам, майно яких постраждало, аби не заводити з цього приводу кримінальну справу, внаслідок якої могло б вилізти дуже багато неприємних фактів".

Експерт додав, що  ефекту від таких випробувань немає. За статистикою, минулого року за тиждень від початку опалювального сезону у столиці сталося 900 проривів теплотрас.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram