Порошенко доручив розширити переваги безвізу
Загрузка плеера...

Президент України Петро Порошенко дав уряду завдання реалізувати низку заходів, які дозволять нашим громадянам у повному обсязі використати можливості та переваги безвізового режиму з Євросоюзом.

Зокрема, в указі №146/2017, опублікованому на сайті глави держави, сказано, що Кабінет Міністрів має забезпечити належну організацію оформлення та видачі біометричних паспортів для виїзду за кордон, сприяти розвитку міжнародного транспортного сполучення з державами Євросоюзу та створити зручні умов для перетину державного кордону.

Також Володимиру Гройсману доручено "активізувати переговорний процес із державами - членами ЄС щодо лібералізації умов повітряних перевезень, відкриття нових маршрутів міжнародного транспортного сполучення та збільшити кількість авіарейсів, у тому числі із залученням авіаперевізників, що працюють за моделлю лоукост".

Крім того, Президент закликав уряд невідкладно врегулювати ситуацію, що склалася довкола використання авто з іноземними номерами, і вдосконалити митне законодавство щодо тимчасового ввезення машин.

В указі Порошенка також рекомендовано Нацкомісії розглянути питання щодо зменшення плати за послуги міжнародного роумінгу в межах Євросоюзу.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram