Гройсман – вигідний союзник Президента, – expert view
Загрузка плеера...

31 травня в постійній рубриці "Expert view" від телеканалу NewsNetwork – політичний експерт Юлія Комарова, яка в ексклюзивному інтерв’ю телеканалу NewsNetwork дала експертну оцінку роботі Володимира Гройсмана на посаді прем’єр-міністра України. На її думку, за часи роботи Гройсмана були як переваги, так і недоліки. Та в основному ж ми бачимо ту правонаступність у роботі Кабінету Міністрів, яка була під час Арсенія Яценюка.

Юлія Комарова, політичний експерт:

"Оцінка, можна сказати, "задовільно". Тобто того золотого стандарту "я вам покажу, що таке управління державою" поки що показати не вдалося. Ми бачимо ту ж правонаступність у роботі Кабінету Міністрів, яка була під час Арсенія Яценюка. Те, що було започатковано Володимиром Гройсманом, поступово допрацьовується цим складом Кабінету Міністрів та доводиться до вигляду законопроектів, які потім не знаходять підтримки у парламенті, як і не знаходили законодавчі ініціативи попереднього складу уряду.

Першою конкурентною перевагою Володимира Гройсмана стосовно попередника Арсенія Яценюка – це відсутність президентських амбіцій, і в цьому розумінні він є вигідним союзником та земляком главі держави. На прес-конференції, призначеній року його уряду, Гройсман заявив, що на наступних виборах президента він братиме участь лише як виборець, який буде голосувати за ту чи іншу кандидатуру. В цьому є деякий плюс, оскільки ми бачимо постійні обміни репліками і нападками з боку Банкової та Грушевського. Немає прямої конфронтації між Президентом та прем’єр-міністром.

Наступним здобутком та конкурентною перевагою, яку взяв на себе Гройсман – це було налагодження ефективної співпраці з парламентом, тому що на крісло очільника уряду він прийшов зі спікерського крісла та очікувалося, що він має дуже гарні контакти з депутатським корпусом, і коли його призначили прем’єр-міністром, то усі урядові ініціативи знаходитимуть підтримку в парламенті. Можна сказати, що ці сподівання не виправдалися, оскільки парламент, як був розбалансованим за кон’юнктурними політичними інтересами, так і залишається, необхідні ініціативи та законопроекти уряду провалюються. Тобто відбувається саботаж та затягування процесу парламентарями".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram