МОЗ залишає українців на поталу ботулізму
Загрузка плеера...

Те, що пані Уляна Супрун веде галузь охорони здоров’я в Україні до цілковитої катастрофи, вчергове підтвердив випадок, що стався в столиці. Троє киян були заражені ботулізмом після вживання в’яленої риби. Один з них помер у лікарні.

Виявилося, що навіть приватні лікувальні заклади не мають вакцини від цього захворювання, незважаючи на те, що токсин ботулізму – одна з найнебезпечніших отрут на планеті. А винне у цьому Міністерство охорони здоров’я, яке вже три роки не піклується про систему інфекційної безпеки та не забезпечує закупівлю лікувальної сироватки. У профільному департаменті Київської міської держадміністрації підтвердили: вакцини у столиці немає взагалі, а якби вона була, то 41-річного чоловіка з отруєнням можна було б врятувати.

Лікарі запевняють: смерті, про які повідомляють засоби масової інформації, – це лише верхівка айсбергу. Насправді летальних випадків не лише від ботулізму, але й від інших інфекційних захворювань тисячі. МОЗ ця статистика, судячи з усього, не цікавить. Пані Супрун, нагадаємо, досі протизаконно перебуває у статусі "виконувача обов’язків" – а отже, фактично не несе відповідальності за власну безпрецедентну халатність.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram