Філіппінська армія зачищає місто Мараві від бойовиків
Загрузка плеера...

Представники збройних сил Філіппін заявляють, що протягом останнього тижня знищили близько 90 бойовиків-ісламістів, які підтримують "Ісламську державу". За словами військових, урядові сили "дуже успішно" рухаються до розв'язання кризи в місті Мараві.

Водночас, згідно з офіційними даними, внаслідок конфлікту уже загинув 21 військовий і 19 цивільних осіб. Багато місцевих жителів залишаються заблокованими в районах, підконтрольних бойовикам. Причому представники філіппінської армії підтверджують, що ці 10% територій добре охороняються ісламістами.

Нагадаємо, що збройний конфлікт на півдні Філіппін спалахнув після того, як спецслужби спробували захопити Існілона Хапілона – одного з лідерів місцевого терористичного підпілля. Адміністрація США, зокрема, призначила за його голову нагороду в 5 млн дол.

Президент Філіппін Родріго Дутерте ввів воєнний стан на острові Мінданао. Крім того, він зауважив, що в разі поширення терористичної загрози воєнний стан може бути введено на території всієї держави.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram