Україна відстояла Анну Київську у Twitter
Загрузка плеера...

Ганебна заява президента країни-агресора Владіміра Путіна про те, що французько-російські відносини почалися з Анни Ярославни, викликала хвилю обурення й насмішок не лише в Україні. Одна з найбільш іменитих радіокомпаній світу – CNN – опублікувала статтю про "Тwitter-війну", що точиться зараз між офіційними акаунтами двох ворогуючих держав.

Перший крок зробила Україна, яка у своєму пості нагадала "сусідам" про те, що коли дочка князя Ярослава Мудрого виходила заміж за короля Франції, на місці Москви був ліс та болото. У відповідь на це Росія заспівала своєї типової пісні про "братні народи" та "спільний історичний спадок". Український акаунт поставив риторичне питання "Ви так ніколи і не змінюєтесь?" і прикріпив до публікації фрагмент з мультсеріалу "Сімпсони", де персонаж перегортає табличку з написом "Росія", і на іншому боці виявляється назва "Радянський союз".

Автори CNN зазначають, що висловлювання Путіна – це спроба розмити межу між українською та російською історією. І спроба невдала, оскільки хазяїн Кремля домігся лише того, що виставив себе неграмотним брехуном.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram