Премії в ГПУ пояснили дефіцитом кадрів
Загрузка плеера...

Генеральна прокуратура України займає перше місце за рівнем премій співробітникам серед усіх державних органів. Найбільше доплат отримують голова відомства Юрій Луценко та керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

Останній лише за грудень минулого року у вигляді так званої "13-ої зарплати" став заможнішим на 144 тисячі гривен. Майже півроку журналісти намагалися з’ясувати, якою такою працею чиновники з ГПУ заслужили подібні матеріальні бонуси. Втім, виявилося, що праця тут ні до чого.

У відповідь на офіційний запит щодо преміювання генпрокурора та його заступників у профільному відділі ГПУ повідомили, що астрономічні суми пояснюються – увага! – недокомплектацією штату. Тобто, через дефіцит кадрів у зарплатному фонді залишилися "зайві" кошти, які було вирішено розподілити між керівниками основних структур прокуратури.

Назар Холодницький стверджує, що така практика не є порушенням чинного законодавства. І з ним важко не погодитися – жодна норма не забороняє відомству самостійно визначати розміри премій. Є тільки одне "але" – війна. Поки вітчизняна армія тримається лише за рахунок волонтерів, чиновники вважають за краще не перевести залишок грошей на рахунки Міністерства оборони, а використати їх для особистого збагачення.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram