Геращенко згадала про сайти сепаратистів
Загрузка плеера...

Наближається час "Ч", до якого українські провайдери мають відключити доступ до російських соціальних мереж та сервісів. А поки наші співвітчизники активно завантажують VPN-браузери та шукають інші шляхи обходу блокування, представники політичної еліти розмірковують над наступною "порцією" заборонених сайтів.

Віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко пропонує взятися за ресурси сепаратистів. Уповноважена Президента з питань мирного врегулювання конфлікту вважає, що сайти ОРДЛО порушують українське законодавство, закликають до національної ворожнечі та виступають проти територіальної цілісності України.

Безумовно, парламентарка має рацію. Втім, виникають запитання: чому інтернет-сторінки сепаратистів потрапили під пильне око пані Геращенко лише зараз? І взагалі: чи нормальною є ситуація, коли соціальні мережі – один з сучасних вільних засобів отримання та поширення інформації – блокують раніше, аніж відверто пропагандистські ресурси фейкових установ неіснуючих і невизнаних республік? Невже "ВКонтакті" та "Однокласники" муляли Президентові та його оточенню більше, ніж усілякі "Рускіє вєсни" і подібна гидота? Очевидно, ці питання варто переадресувати Службі безпеки України.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram