Потужний ураган пройшовся Москвою
Загрузка плеера...

Внаслідок надзвичайно потужного урагану, що пронісся над Москвою у понеділок, 29 травня, загинуло 14 осіб.

За інформацією Департаменту охорони здоров'я Москви, близько 170 людей звернулися в медичні заклади по допомогу, причому більшість із них зараз залишається на стаціонарному лікуванні з травмами різного ступеня тяжкості.

Люди постраждали внаслідок падіння дерев та знесених конструкцій. У місті були пошкоджені лінії електропередач, рекламні щити й зупинки міського транспорту. На одному з будівництв упав кран. Також повідомляється, що пориви вітру зірвали дах на Сенатському палаці в Кремлі.

Швидкість вітру в деяких районах столиці Росії досягала 25 метрів за секунду. Через повалені дерева зафіксовано перебої в роботі громадського транспорту. Московський метрополітен змушений був закрити декілька станцій. Також тимчасово був заблокований рух літаків в аеропорту "Внуково" та електричок на ризькому напрямі Московської залізниці.

Користувачі соцмереж зауважують, що синоптики не попереджали про можливу негоду. Тепер же, після стихії, спеціалісти почали говорити про те, що ураган може повторитися.

Також зазначається, що стихія 29 травня стала найсерйознішою за кількістю жертв за останні 100 років.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram