Янукович передав суддям листа
Загрузка плеера...

У Києві проходить суд над колишнім президентом Віктором Януковичем, якого підозрюють у державній зраді. Справу слухають у Оболонському районному суді, де зараз проходить третє підготовче засідання у цій справі.

Сам "легітимний" на слухання знову не з'явився, проте він передав листа через своїх адвокатів. Янукович стверджує, що готовий вийти на відеозв'язок, якщо українські політики надішлють відповідний офіційний запит до Росії. Захист президента-утікача підготував 230 клопотань, які оскаржують спеціальне судове провадження. Аргументи адвокатів не змінюються: вони вважають, що розслідування можна вважати недійсним, адже підозрюваний не отримав особисто повістки і повідомлення про підозру.

Також адвокати "легітимного" вимагають, щоб на засіданні був присутній генеральний прокурор України Юрій Луценко. Так, за словами захисту, буде дотримано принцип змагання.

Сторона обвинувачення заявила, що адвокати своїми вимогами просто затягують час. Нагадаємо, генеральний прокурор України Юрій Луценко оголосив Віктору Януковичу повідомлення про підозру у державній зраді наприкінці листопада минулого року.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram