Бальчун "зводить кінці з кінцями" на 461 тис. грн
Загрузка плеера...

Нинішній очільник "Укрзалізниці", поляк Войцех Бальчун щомісяця отримує зарплату в розмірі 461 тис. грн. Про це йдеться в офіційній відповіді компанії на інформаційний запит одного з телеканалів.

При цьому зазначається, що голові правління "Укрзалізниці" відповідно до контракту не нараховувалися премії та бонуси з початку його роботи на посаді. Крім того, інформація про зарплату Бальчуна доступна в державному реєстрі декларацій.

Нагадаємо, що днями міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що очільнику "Укрзалізниці" час піти у відставку, оскільки все те, що було заплановано, провалено. Це суттєвий удар по Україні, по іміджу та економіці держави.

Водночас Омелян не назвав, які саме сподівання не виправдав так званий польський реформатор.

Нагадаємо, що 20 квітня 2016 року Кабмін призначив головою "Укрзалізниці" поляка Войцеха Бальчуна, а 1 червня схвалив контракт із ним.

Тим часом, як зазначають експерти, протягом року жодних суттєвих змін в "Укрзалізниці" так і не відбулося, а саме підприємство все частіше з'являється в інформпросторі країни з повідомленнями про підвищення тарифів на свої послуги.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram