Британія проводить чистки причетних до теракту
Загрузка плеера...

Поліція Манчестера продовжує розслідування обставин вибуху під час концерту на стадіоні міста. У рамках цієї справи у неділю, 28 травня, затримали 19-річного юнака, який підозрюється в причетності до організації теракту.

Поліцейські арештували хлопця в окрузі Гортон, де проходили обшуки. Загалом правоохоронці затримали 16 осіб у цій справі, із них 14 зараз перебувають під вартою для проведення допитів.

Водночас повідомляється, що британська служба безпеки МІ-5 почала власне розслідування того, як вели спостереження за терористом-смертником Салманом Абеді, який влаштував теракт 22 травня.

Спецслужба хоче з'ясувати, якою була реакція на попередження про те, що Абеді – потенційна загроза. Раніше у британському уряді визнали, що слідчі вивчали інформацію про терориста ще до того, як той здійснив вибух. У спецслужби були попередження про екстремістські погляди чоловіка.

Нагадаємо, 22 травня під час концерту співачки Аріани Гранде на стадіоні Манчестер Арена прогримів вибух. Бомба, яку привів у дію смертник, забрала життя 22 людей, ще 64 особи отримали травми різного ступеня тяжкості.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram