Прокурори висунули взаємні звинувачення
Загрузка плеера...

Головний військовий прокурор Анатолій Матіос втручається в розслідування і перешкоджає розкриттю злочинів проти учасників Євромайдану. Про це заявив начальник Департаменту спецрозслідування ГПУ Сергій Горбатюк.

Він повідомив, що неодноразово подавав скарги на дії Матіоса генпрокурору Юрію Луценку, однак реагування на ці документи досі немає. За словами Горбатюка, рапортів про дії Матіоса вже написано близько двох десятків.

На думку начальника Департаменту ГПУ, Анатолій Матіос, який напередодні виступив із різкою критикою на адресу слідчих у справі Євромайдану, своєю критикою намагається прикрити відсутність результатів у розслідуванні резонансних злочинів у військовій сфері.

Зокрема, Горбатюк зауважив, що вбивство 19 лютого в Хмельницькому військові прокурори розслідували протягом 2,5 років і в результаті дійшли до висновків, що "майданівці" самі себе перестріляли. Тепер же ця справа розслідується "з нуля".

Також Горбатюк наголосив, що результати розслідувань злочинів під час Революції гідності є і вони досить вагомі, робота триває. Надалі винні будуть притягнуті до відповідальності. Зараз про підозру повідомлено понад 350 особам, щодо 230 спрямовані обвинувальні акти в суд. Винесено вже понад 30 вироків.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram