"Золота пальмова гілка" дісталась шведу
Загрузка плеера...

У Каннах церемонією нагородження переможців завершився 70-ий кінофестиваль. Головний приз – "Золота пальмова гілка" – цього разу поїхав до Швеції. Серед дев’ятнадцяти стрічок основної конкурсної програми журі найбільше припала до душі драма режисера Рубена Естлунда "Квадрат", сповнена сатири на сучасне мистецтво та суспільство.

Головний герой фільму – куратор вигаданого музею, життя якого змінює крадіжка телефону та гаманця. Перемога "Квадрата" стала великою несподіванкою, оскільки конкуренти у шведів були дуже достойні, а сама стрічка вважалася критиками надто контроверсійною, аби догодити усім членам журі.

Гран-прі дісталося французькій драмі "120 ударів на хвилину", у якій розкривається теми боротьби зі СНІДом у 90-их роках минулого століття. Кращим режисером було визнано Софію Копполу за фільм "Фатальна спокуса", а акторські нагороди отримали Хоакін Фенікс та Дайян Крюгер.

На жаль, український фільм "Лагідна" режисера Сергія Лозниці, створений у співпраці з Францією, Нідерландами, Литвою та Німеччиною, так і не зміг претендувати навіть на заохочувальний приз від журі.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram