Надія Савченко в якості політика з дитячими мріями, – expert view
Загрузка плеера...

27 травня в постійній рубриці "Expert view" від телеканалу NewsNetwork – політичний експерт Наталія Білоус, яка в ексклюзивному інтерв’ю телеканалу NewsNetwork дала експертну оцінку політиці Надії Савченко. На думку експерта, Надія Савченко як політик до кінця не сформована та повинна більш системно над собою працювати, оскільки кожен її виступ має бути більш грамотно підготовлений.

Наталія Білоус, політичний експерт:

"Надія Савченко – це певний феномен української політики та можна сказати, що це її третя спроба показати себе політичним лідером. Спочатку вона була номер один в "Батьківщині", потім її запросили у партію "РУНА", назва якої була доволі невдала, після чого вона створила "Суспільно-політичну платформу Надії Савченко".

На мою думку, назва є невдалою, оскільки вона занадто довга і її складно запам’ятати. Назва має бути короткою та яскравою, тоді її будуть запам’ятовувати люди, оскільки якщо ми створюємо партію і хочемо щоб люди за нас голосували, то треба розуміти чи запам’ятають цю партію чи ні. На мою думку, партію Надії Савченко краще було назвати "з Надією для України", це звучало б більш гармонійно, чим довжелезна назва з п’яти слів.

Стосовно самої персони Надії Савченко, то її доволі складно передбачити, оскільки це людина, яка вранці робить одне, а ввечері говорить інше. Я не вважаю що Надія Савченко-це персона про яку можна постійно говорити, що вона вирішить абсолютно всі проблемні ситуації в Україні. Ця особа, як політик, до кінця не сформована, вона повинна над собою більш системно працювати, оскільки кожен її виступ має бути більш грамотно підготовлений. Навіть якщо Надія Савченко отримає певну кількість балів і пройде зі своєю партією до парламенту в результаті дострокових виборів, то я не думаю що там щось дуже зміниться.

Ми повинні розуміти, що спочатку треба щоб її новий бренд набув популярності на регіональному рівні. Після виходу із в’язниці, Надії Савченко потрібно було самостійно зайнятися політикою, оскільки їй треба ще гарно і системно працювати, а вже потім йти на вибори. Я не думаю, що якщо Савченко піде до парламенту, то щось зміниться, оскільки зараз ми її бачимо в якості політика с дитячими мріями в образі дорослої людини. Якщо вона хоче йти на парламентські вибори, це не проблема, але результат не дасть себе чекати".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram