Аваков розповів про ціну спецоперації
Загрузка плеера...

Спецоперація Міністерства внутрішніх справ щодо затримання екс-податківців часів Януковича на день її проведення обійшлася бюджету в 330 тис. грн. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

При цьому він наголосив, що наразі сума застав, які суд встановив затриманим, перевищила 200 млн грн. Разом із тим, загальна сума звинувачення досягає 96 млрд гривень.

Раніше очільник МВС повідомляв, що під час обшуків у підозрюваних було вилучено понад 3,5 кг золота, 50 кг срібла, 5,5 мільйона доларів готівкою, 3,8 мільйона гривень, 280 тисяч євро, ювелірні вироби та інші цінності. Так, наприклад, тільки в одного з керівників Луганської податкової адміністрації Олександра Антіпова правоохоронці виявили 3 млн 800 тисяч доларів, складених у сумці.

Нагадаємо, що 24 травня українські силовики провели масштабну спецоперацію із затримання високопосадовців податкових адміністрацій, яких підозрюють в економічних злочинах за часів Януковича.

У рамках операції затримано екс-главу управління Міністерства доходів і зборів у Дніпропетровській області Сергія Шинкаренка; начальника податкової служби в Луганській області та колишнього губернатора області Олександра Антіпова, голову податкової адміністрації Криму Цвіркуна; начальників податкових підрозділів Святошинського, Дарницького, Печерського, Подільського, Шевченківського районів Києва; заступника голови податкової у Полтавській області; начальника та заступника начальника Міндоходів Харківської області, начальника податкової інспекції Полтави, а також чиновників податкової служби Дніпра, Одеси, Луганська та інших міст.

Водночас в МВС підтвердили, що кільком керівникам фіскальних органів вдалося втекти з України.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram