Євробачення-2018 пройде у Лісабоні
Загрузка плеера...

Не минуло й двох тижнів після завершення київського "Євробачення", а фанати вже знають, де й коли пройде головна пісенна подія 2018 року. Португальські організатори не стали відкладати справу в довгий ящик і заявили, що наступний конкурс прийме столиця країни Лісабон, а саме "Мео-Арена" – третій за величиною критий концертний майданчик в Європі.

Арена вміщає 20 тисяч глядачів, що на 7 тисяч більше, аніж Міжнародний виставковий центр у Києві, та на 4 тисячі – ніж "Глобен" у Стокгольмі, де проходило "Євробачення-2016". Зовсім поряд з будівлею розташовані станція метро та залізничний вокзал. Навколо стадіону є парк, де можна розмістити прес-центр та Євроклуб. Орієнтовно півфінали конкурсу відбудуться 8 та 10 травня, а ім’я нового володаря кришталевого мікрофону ми дізнаємося 12 травня.

Зазначимо, що Україна визначалася з місцем проведення "Євробачення" більше чотирьох місяців. Дехто вже й не згадає, що першим варіантом був національний спортивний комплекс "Олімпійський" у столиці. Втім, від нього відмовилися, оскільки за правилами арена має бути критою, а будувати дах над стадіоном виявилося для київської влади надто дорого.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram