Обамі вручили Премію німецьких ЗМІ
Загрузка плеера...

У Німеччині під час урочистої церемонії в Будинку конгресів у Баден-Бадені колишньому президенту США Бараку Обамі вручили Премію німецьких ЗМІ за 2017 рік.

Під час вітальних промов Обаму називали політиком, талановитим політичним посередником і громадянином світу, який залучав людей до своєї мрії про кращий світ.

Водночас сам Обама залишився задоволеним, що німецьке журі, на відміну від комісії, яка дає Нобелівську премію миру, дочекалося, поки він піде з поста глави держави.

Також екс-президент у своїй промові висловив занепокоєння з приводу того, що прогрес у сфері технологій парадоксальним чином полегшив людям можливість замкнутися в собі.

Зазначається, що на церемонії вручення нагороди були присутні близько 600 гостей, серед них колишні й нинішні німецькі політики та чиновники.

Нагадаємо, що Премію німецьких ЗМІ присуджують із 1992 року особам, які значно вплинули на суспільство або політичне життя. Премія не має грошового вираження, раніше її лауреатами ставали генсек ООН Пан Гі Мун, канцлер ФРН Ангела Меркель та кіноактор Джордж Клуні.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram