Корея допоможе Україні осучаснити зв’язок
Загрузка плеера...

Перший віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів, який також очолює Міністерство економічного розвитку та торгівлі, зустрівся в Києві з послом Республіки Корея Лі Янг Гу.

Під час наради, на якій були присутні представники однієї з корейських інвестиційних корпорацій, сторони обговорювали залучення східних партнерів до реалізації інфраструктурних проектів у нашій країні. Зокрема, йшлося про запровадження в Україні мобільної мережі четвертого покоління, а у перспективі – швидкий перехід до стандарту 5G, який поки що перебуває на стадії тестування.

Пан Кубів зазначив, що наразі Україна недостатньо використовує потенціал співробітництва з Південною Кореєю – світовим лідером у галузі мобільних комунікацій. В свою чергу, посол визнав поліпшення інвестиційної привабливості нашої держави і висловив впевненість у тому, що найближчим часом корейські компанії допоможуть Україні наблизитися до найвищих стандартів у галузі зв’язку.

Нагадаємо, що в 2015 році в Україні на 15 років пізніше, ніж у розвинених країнах, з’явилося покриття мережі третього покоління. Майже одразу Президент Петро Порошенко підписав указ про початок робіт щодо впровадження 4G. Втім, експерти вважають, що вітчизняним операторам варто зосередитись одразу на п’ятому поколінні, яке, скоріше за все, буде сертифіковане Міжнародним союзом електрозв’язку не пізніше 2020 року.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram