Чиновники непогано "заробляли" на автостоянках
Загрузка плеера...

В Одесі співробітники Служби безпеки та прокуратури викрили керівництво комунального підприємства "Одесатранспарксервіс" у систематичному вимаганні хабарів із підприємців.

Правоохоронці задокументували, що чиновники отримували гроші за видачу дозволів бізнесменам, які надають послуги з паркування автомобілів в Одесі. Залежно від розташування та розміру автостоянок "вартість послуги" становила від 2 до 5 тисяч доларів США.

При цьому зазначається, що, за офіційною документацією, тільки з початку року в місті було видано понад 300 дозволів на відкриття та продовження діяльності автостоянок.

Оперативники затримали одного з керівників і посадовця комунального підприємства у службовому кабінеті під час отримання 13 тисяч американських доларів за видачу дозвільних документів на відкриття трьох автостоянок.

Під час низки обшуків у приміщеннях комунального підприємства та місцях проживання фігурантів справи було вилучено 35 тисяч доларів і "чорну бухгалтерію".

Наразі відкрито кримінальне провадження і перевіряється причетність до корупційної схеми інших посадових осіб комунального підприємства.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram