Рютте пообіцяв схвалення асоціації до кінця місяця
Загрузка плеера...

Прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте повідомив, що, згідно з його прогнозами, до 30 травня Сенат Королівства підтримає Угоду про Асоціацію між Україною і Європейським союзом. Таким чином, вже наступного тижня остання з 28 країн зможе нарешті ратифікувати історичний документ, після чого залишиться очікувати на рішення Євратома та Ради ЄС. Угода набере чинності у перший день другого місяця після передачі до Брюсселя останньої ратифікаційної грамоти.

Що цікаво, голова уряду Нідерландів вважає, що завершення усіх формальних процедур є позитивним сигналом не лише для України, а й для цілого регіону, зокрема й Російської Федерації. Пан Рютте вірить, що Угода дозволить стабілізувати ситуацію в Старому Світі.

Нагадаємо, що ратифікація договору, за який українці заплатили власною кров’ю, була призупинена після негативного результату референдуму 6 квітня 2016 року. Втім, влада Королівства після консультацій вирішила все ж продовжити процедуру. 23 лютого Угоду повторно підтримала Палата представників. Після рішення Сенату свою згоду має також надати монарх Нідерландів Віллем-Олександр.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram