"Копа-вбивцю" судитимуть присяжні
Загрузка плеера...

Справа патрульного Сергій Олійника, якого звинувачують у перевищенні службових обов’язків і вбивстві неповнолітнього Михайла Медведєва, – один з яскравих прикладів неефективності роботи судової системи. Трагічний інцидент стався майже півтора року тому, але вирок поліцейському і досі не винесено.

Більш того, вирішувати долю Олійника будуть не служителі Феміди, а присяжні. Суд задовольнив клопотання підсудного щодо способу розгляду його справи. На наступному засіданні 2 червня буде визначено порядок вивчення доказів у провадженні. А поки що Олійнику продовжили запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.

Перекладення відповідальності на плечі присяжних дуже вигідне Міністерству внутрішніх справ і особисто його очільнику Арсену Авакову, який від початку захищав "копа-вбивцю" від усіх звинувачень. Безумовно, у відомства є засоби впливу на людей, які виноситимуть Олійнику вирок. Тож є всі підстави очікувати, що патрульний буде виправданий, а в Україні з’явиться прецедент, відповідно до якого правоохоронець може безкарно позбавляти життя того, хто просто опинився не в той час не в тому місці.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram