"Укрзалізниця" знову хоче підвищити тарифи
Загрузка плеера...

"Укрзалізниця" обіцяє заробити цього року понад мільярд гривень. Залізничний перевізник завершив 2016 рік зі збитками понад 7 млрд грн. У компанії пояснюють, що зможуть добитися такого стрімкого росту завдяки збалансованому розподіленню доходів.

Зазначимо, що у фінансовому плані на цей рік передбачено також підвищення тарифів на вантажні перевезення. З червня цього року перевізник хоче збільшити вартість своїх послуг на 22,5%. Таким чином у Балчуна планують заробити на цьому майже 23 млрд грн. Ці кошти залізничники обіцяють спрямувати на оновлення рухомого складу.

Нагадаємо, що "Укрзалізниця" уже пробувала збільшити вартість вантажних перевезень на початку цього року. Тоді проти цього виступили українські промисловці, які заявили, що таке рішення стане ударом для бізнесу. Згодом підвищення заблокували у Державній регуляторній службі.

У залізничній компанії стверджують, що цього разу вони вимушені провести індексацію, адже без додаткових грошей буде неможливо інвестувати у роботу. У Балчуна попередили, що, якщо тарифи зростуть, негативні наслідки чекатимуть всю Україну.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram