Поліція урочисто отримала нові машини
Загрузка плеера...

У четвер, 25 травня, у Києві відбулася урочиста церемонія передачі Національній поліції України гібридних кросоверів Mitsubishi Outlander.

Патрульні отримали 635 позашляховиків, які повністю відповідають екологічним вимогам Кіотського протоколу про обмеження викидів парникових газів в транспортній галузі.

Участь у заході взяли прем'єр-міністр Володимир Гройсман, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, посол Японії в Україні Шигекі Сумі та президент Mitsubishi Motors Осама Масука.

За словами голови Національної поліції Сергія Князєва, автомобілі вийдуть на патрулювання уже до кінця тижня і будуть передані в усі регіони України. Частину машин отримають групи швидкого реагування, підрозділи превенції та вибухотехніків.

Зазначається, що програма передачі автомобілів була розроблена у співпраці з державними і комерційними структурами Японії в рамках Конвенції ООН про зміну клімату. Вартість проекту становить близько 1 млрд грн.

Нагадаємо, що спочатку Нацполіція домовилася з Японією про постачання за ціною майже 59 тис. доларів за один автомобіль. Ціна виявилася завищеною, що стало причиною скандалу. Контракт було переглянуто, і ціну зменшили, що дозволило закупити більше машин.

У січні детективи НАБУ почали досудове розслідування за фактом закупівлі гібридних позашляховиків для потреб Нацполіції за статтею "зловживання службовими особами своїм службовим становищем в інтересах третіх осіб, що спричинили тяжкі наслідки".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram