Залізничне сполучення з агресором можуть припинити
Загрузка плеера...

Вітчизняні ЗМІ стверджують, що з 1 липня 2017 року Україна може припинити залізничне сполучення з країною-агресором. Формальним приводом до цього слугує небажання компанії "РЖД" відмовлятися від пасажирських перевезень в Росію з окупованих територій, зокрема Донецька, що є грубим порушенням державного суверенітету.

За інформацією джерел, близьких до вищих ешелонів української влади, блокування сполучення активно лобіюють представники "Народного фронту" Арсенія Яценюка – секретар РНБО Олександр Турчинов та спікер Верховної Ради Андрій Парубій. Чутки частково підтверджує колишній заступник міністра інфраструктури Олександр Кава, який відзначає зниження пасажиропотоку між Україною та Росією за останній рік на 60%. Втім, навіть так послугами залізничного транспорту для поїздок в Москву та Санкт-Петербург щорічно користуються 2 мільйони людей.

Прес-центр "Укрзалізниці" спростовує наявність планів щодо припинення перевезень, хоча в будь-якому разі це рішення належить до компетенції РНБО та Міністерства інфраструктури. Тим часом білоруська авіакомпанія "Белавіа" почала вести перемовини про збільшення рейсів з Москви до Києва через Мінськ.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram