Суд відпускає під заставу затриманих силовиками
Загрузка плеера...

Печерський районний суд Києва звільнив з-під варти під заставу кількох затриманих 24 травня колишніх і нинішніх чиновників Державної податкової інспекції.

Зокрема, служителі Феміди відпустили Юрія Мостіпана під заставу 1 млн грн. Щодо Олексія Ярошенка обрано запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання.

Обидва чоловіки були затримані в рамках антикорупційної операції у справі про податкові майданчики, пов'язані з колишнім міністром доходів і зборів Олександром Клименком.

Раніше Печерський райсуд Києва звільнив з-під варти під заставу в 15 млн грн колишнього главу податкової служби у Луганській області Олександра Антіпова та екс-голову Державної податкової служби у Полтавській області Володимира Задорожного під заставу 12 млн грн.

Водночас генеральний прокурор України Юрій Луценко на своїй сторінці у Facebook написав, що переживатиме з приводу пожежної ситуації на Печерську, якщо й надалі будуть прийматися милосердні рішення.

Нагадаємо, 24 травня в Україні пройшла масштабна спецоперація, під час якої проведено 454 одночасні обшуки в 15 областях. Поліція затримала 23-х колишніх керівників обласних управлінь Міністерства доходів та зборів і чинних працівників ДФС.

За даними слідчих, через функціонування незаконних податкових майданчиків держава недоотримала 97 млрд грн.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram