Подорожчання проїзду в Києві нічим не виправдано
Загрузка плеера...

Підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті столиці на одну гривню влада пояснила необхідністю виживання комунальних підприємств-перевізників. Мовляв, електроенергія подорожчала в п’ять разів, мінімальна зарплата збільшилася в 2,5 рази, а додаткового ресурсу на покриття цих витрат у міста немає. Втім, експерти впевнені: реальних підстав для перегляду тарифів не було.   

Президент інституту реформ та розвитку Києва Олександр Вовченко констатує: "Київський метрополітен" та "Київпастранс" просто перекладають на пасажирів відповідальність за власний провальний менеджмент. Підприємства купують енергоресурси та запчастини за цінами, що часом на 50% перевищують ринкові, а потім нові деталі зникають у невідомому напрямі. Водії змушені їздити на лисій гумі у рухомому складі, що не відповідає нормам безпеки.

Незрозуміло, у чому полягає загроза для виживання перевізників, враховуючи те, що вони у 2016 році почали отримувати прибутки. "Київпастранс" заробив 117 мільйонів гривен, а метрополітен – 55 мільйонів. Судячи з усього, ці кошти були банально вкрадені, а тепер їх брак намагаються компенсувати за рахунок простих киян.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram