Українці довіряють Папі більше, ніж патріархам
Загрузка плеера...

Соціологічна служба Центру Разумкова провела опитування щодо довіри українців церковним очільникам. Респондентам пропонували висловити своє ставлення до патріарха Київського Філарета, митрополита Онуфрія, верховного архієпископа Святослава Шевчука, митрополита автокефальної церкви Макарія, московського патріарха Кирила та – вперше за час проведення подібних досліджень – Папи Римського Франциска.

Саме понтифік виявився найбільш авторитетним ієрархом – 37,7% опитаних заявили, що довіряють Святому Престолу. Серед українських голів церков лідером суспільної думки став патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Він на п’ять відсотків випередив митрополита православної церкви Московського патріархату Онуфрія. Проповідник "руського міра" патріарх Кирил викликає повагу лише у 15% наших співвітчизників.

Цікаво, що українці загалом негативно ставляться до публічної демонстрації політиками своєї набожності. 47% респондентів заявили, що їх дратує, коли можновладці хрестяться на камеру.

Опитування проводилося в період з 3 по 9 березня 2017 року. В дослідженні взяли участь 2016 осіб віком від 18 років. Статистична похибка перебуває в межах 2,3%.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram