Британська поліція боїться нових терактів
Загрузка плеера...

Британські правоохоронці під час проведення антитерористичної операції в Манчестері знайшли майстерню з виготовлення вибухівки.

Як повідомляють ЗМІ, в будинку Салмана Абеді, який імовірно є виконавцем теракту в Манчестері, було виявлено досить багато речовин для виготовлення бомб.

Спецслужби побоюються, що терорист міг зробити не один імпровізований вибуховий пристрій, який може бути використаний у нових терактах. При цьому експерти зазначають, що механізм бомби, використаної в Манчестері, близький до тої, яку застосували під час терактів у Брюсселі в березні 2016 року.

Крім того, правоохоронці повідомили, що в причетності до теракту заарештовано 8 осіб, серед них і батько та молодший брат Салмана Абеді, яких затримали у столиці Лівії Тріполі.

Сирійська антитерористична служба поінформувала, що брат терориста знав про всі подробиці теракту. Він заявив слідчим, що разом із Салманом був членом до терористичної групи "Ісламська держава".

Нагадаємо, що в результаті теракту в Манчестері загинули 22 людини. За останніми даними, постраждали 12 дітей у віці до 16 років. Деякі поранені перебувають у критичному стані.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram