"Особливий" знову б’є рекорди

Португалець Жозе Моурінью став першим тренером в історії, якому вдалося по два рази виграти обидва найпрестижніші європейські клубні турніри. У середу "Манчестер Юнайтед" обіграв амстердамський "Аякс" у фіналі Ліги Європи і завдяки цьому здобутку напряму кваліфікувався до групового етапу наступного розіграшу Ліги чемпіонів.

Перший крок до перемоги манкуанці зробили вже на 18-ій хвилині зустрічі. Найдорожчий футболіст світу Поль Погба наважився на удар з-поза меж штрафного майданчика. М’яч після рикошету від захисника різко змінив траєкторію, що стало цілковитою несподіванкою для голкіпера голландців Андре Онана. Моурінью спостерігав за святкуванням голу з кам’яним обличчям – радіти було ще зарано.

В дебюті другого тайму "червоні дияволи" подвоїли свою перевагу. Колишній гравець донецького "Шахтаря" Генрік Мхітарян, стоячи спиною до воріт суперника, виконав неймовірний удар через себе. Хоч грати залишалося ще майже сорок хвилин, інтрига фактично зникла. "Манчестер" дуже грамотно довів матч до його закономірного результату – 2:0 на користь англійців, які стали лише п’ятою командою у Старому Світі з повним комплектом єврокубків у колекції.