Масовий протест переріс у сутички з поліцією
Загрузка плеера...

У столиці Бразилії акція протесту з вимогою негайної відставки президента країни Мішела Темера переросла у зіткнення з правоохоронцями та масові заворушення.

Організована профспілками демонстрація, у якій взяло участь близько 40 тисяч людей, розпочалася мирно. Натовп підійшов до будівлі парламенту, однак поліція не пустила людей у сади біля Конгресу, що і стало причиною агресивної поведінки. Після цього правоохоронці застосували сльозогінний газ, але це спровокувало ще більше протистояння.

Президент змушений був викликати підкріплення зі складу "федеральних військ".

Повідомляється, що резиденція Міністерства сільського господарства була атакована із застосуванням пляшок із запалювальною сумішшю, через що почалася пожежа на одному із входів.

Крім того, були атаковані міністерства фінансів, культури, туризму, енергетики. Уздовж усього центрального проспекту столиці Бразилії учасники заворушень палили сміттєві бак та інші об'єкти.

За офіційними даними постраждало близько 50 осіб, при цьому тільки 7 були затримані.

Нагадаємо, що учасники акцій протесту вимагали відставку Темера через незгоду з його економічними реформами. Також главу держави звинувачують у корупції.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram