ГПУ розслідує справу щодо заступника директора НАБУ
Загрузка плеера...

Генеральна прокуратура України проводить розслідування стосовно першого заступника директора Національного антикорупційного бюро Гізо Углави за підозрою в ухиленні від сплати податків та приховуванні громадянства Грузії при зарахуванні на роботу.

Про це повідомляють українські ЗМІ з посиланням на рішення суду від 13 травня. Згідно з документом, ГПУ здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні від 24 березня 2017 року за фактами внесення завідомо неправдивих відомостей в офіційні документи.

За інформацією слідчих, Углава в момент призначення на посаду першого заступника директора НАБУ не втратив громадянства Грузії і мав це громадянство до червня 2016 року.

Крім того, Генпрокуратура вважає, що посадові особи бюро, які здійснювали перевірку кандидата, використовували своє службове становище всупереч інтересам держави.

Також Углаву підозрюють в ухиленні від сплати податків. Чиновник у 2016 році отримав прибутки від свого грузинського підприємства, але не сплатив понад 600 тис грн податків в Україні.

Сам Углава уже заявив, що вважає кримінальне провадження, відкрите щодо нього, тиском на Національне антикорупційне бюро України. Він додав, що дії співробітників Генпрокуратури щодо нього незаконні.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram