Конкурсу на вакантні посади членів НАЗК перетворюють на фікцію, - expert view
Загрузка плеера...

24 травня у постійній рубриці "Expert view" від телеканалу NewsNetwork – заступник голови НАЗК Руслан Радецький, який в ексклюзивному інтерв’ю телеканалу NewsNetwork розповів, як конкурс на вакантну посади членів НАЗК намагаються провести необ’єктивно.

За словами заступника голови НАЗК, члени конкурсної комісії, зокрема, наближені люди до пані Корчак, намагаються умисно завести деяких кандидатів, перетворивши конкурс на фікцію.

Руслан Радецький, заступник голови НАЗК:

"Довгий час конкурс на вакантні посади членів НАЗК блокувався. Як виконувач обов’язки голови НАЗК я міг його розблокувати, і ми були свідками того, як цей конкурс намагаються провести необ’єктивно. Як член Національного агентства я звернув на це увагу, і ми стали свідками того, як члени конкурсної комісії, зокрема, наближені люди до самої пані Корчак, некоректно віднеслися та висловилися замість того, щоб надати пояснення, чому у кандидатів стояли певні позначки. Наявність цієї позначки показує те, що є люди, яких умисно намагаються завести на вакантні посади НАЗК, перетворивши конкурс у фікцію".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram