На стадіоні в Манчестері смертник підірвав бомбу
Загрузка плеера...

У Великобританії на стадіоні "Манчестер Арена" під час концерту співачки Аріани Гранде вибухнула бомба.

За останніми офіційною інформацією, на місці загинуло 19 осіб, ще троє згодом померли в лікарнях. Із пораненнями різного ступеня тяжкості медики госпіталізували 59 людей у шість медзакладів міста. Деяким постраждалим із незначними травмами надали допомогу на місці.

Як повідомив керівник поліції Манчестера Іан Хопкінс, правоохоронці розглядають інцидент як терористичний акт, поки не буде доказів зворотного. Він також додав, що пекельну машину проніс на стадіон і привів у дію смертник.

Попередньо правоохоронці вважають, що він діяв сам, однак не виключають, що чоловік міг належати до одного із терористичних угруповань.

Місцеві ЗМІ зазначають, що, враховуючи характер поранень і травм, бомба могла бути начинена цвяхами.

Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей заявила, що зараз встановлюються всі деталі терористичної атаки.

Також стало відомо, що через вибух на стадіоні у Великобританії призупинили свої передвиборні кампанії найбільші політичні партії, зокрема консерватори і лейбористи, а Шотландська національна партія відклала оприлюднення свого маніфесту.

Відповідальність за вибух бомби на "Манчестер Арені" взяла на себе терористична організація "Ісламська держава". Відповідне відео бойовиків було розміщено в соціальних мережах.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram