Головні події 22-23 травня
Загрузка плеера...

Телеканал NewsNetwork інформує про головні події, які відбувалися в Україні і світі з вечора 22-го до ранку 23 травня 2017 року:

На стадіоні Манчестера вибухнула бомба

Увечері 22 травня під час концерту співачки Аріани Гранде на стадіоні "Манчестер Арена" вибухнула бомба. Поліція розглядає версію про теракт. Як повідомила Служба швидкої допомоги, 19 осіб загинуло, ще 59 отримали різноманітні поранення. Поряд зі стадіоном знайшли ще одну бомбу.

Кабмін ліквідував Держсанепідслужбу

Кабінет Міністрів прийняв рішення про ліквідацію Державної санітарно-епідеміологічної служби, про це йдеться у постанові від 29 березня № 348. У документі сказано, що Держсанепідслужбу приєднають до Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

У Венесуелі спалили будинок Уго Чавеса

У Венесуелі під час протестів спалили будинок екс-президента країни Уго Чавеса в місті Сабанета. Раніше в одному з міст зруйнували статую політика. За даними ЗМІ, це було зроблено у відповідь на вбивство в Барінасі юнака. Учасники протестів звинуватили в цьому національну боліваріанську гвардію.

Проект пенсійної реформи вже готовий

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що законопроект про пенсійну реформу вже готовий і буде розглянутий на засіданні Національної ради реформ. Реформа розширить список професій, які мають право на достроковий вихід на пенсію. Спеціальні пенсії будуть збережені для деяких військових.

Каталонія хоче оголосити про незалежність

Каталонія підготувала законопроект, що передбачає негайний вихід зі складу Іспанії, якщо Мадрид не дозволить провести референдум про незалежність. Референдум заплановано провести у вересні чи жовтні цього року. Генпрокурор Іспанії Хосе Мануель Маз заявив, що дослідить законність документа.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram