Керівництво НАЗК має піти у відставку
Загрузка плеера...

Керівництво Національного агентства з питань запобігання корупції має написати заяви про звільнення і піти у відставку, бо це випадкові люди у структурі антикорупційного органу. Вони не повинні мучитися самі і не мучити важливий державний орган. Про це заявив міністр юстиції Павло Петренко.

За його словами, керівництво НАЗК несе персональну відповідальність за те, що в країні досі немає повноцінної системи перевірок.

Міністр наголосив, що нинішні очільники "не мають волі навіть подати у відставку, тому доводиться через зміни до закону такі помилки виправляти".

Петренко також додав, що зараз розглядається можливість проведення службової перевірки щодо роботи керівництва НАЗК.

Зокрема, він поінформував, що Наталія Корчак звернулася до Кабміну, щоб було проведено службове розслідування проти Радецького і Рябошапки. Водночас Радецький і Рябошапка звернулися до уряду з проханням про службове розслідування щодо Корчак.

Нагадаємо, що до керівництва НАЗК останнім часом виникає багато запитань як у активістів, так і чинної влади. Зокрема, у березні прем'єр-міністр України Володимир Гройсман закликав Корчак піти у відставку. 

В останні дні березня цього року система електронних декларацій була фактично недоступна, а вже 1 квітня закінчувався термін для більшості декларантів другої хвилі.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram