Відсутність звіту уряду демонструє неефективність парламенту
Загрузка плеера...

Відсутність звіту уряду демонструє неефективну роботу парламенту.

Олексій Якубін, політолог:

"Этот затянувшийся отчет говорит о многих проблемах, которые есть в парламенте, они отражаются на правительстве. Я имею в виду, что проблемы связаны с тем, что возможно тут ключевой аспект в том, что нет 226 голосов. То есть, нас в очередной раз макают лицом в проблему отсутствия коалиции".

Уже рік із гаком Володимир Гройсман, як і обіцяв, показує нам як керувати країною, проте звіт голова уряду не поспішає демонструвати. Натомість нардепи займаються вирішенням мовних, релігійних і соціокультурних питань, таким чином відволікаючи увагу суспільства.

Олексій Якубін, політолог:

"Один из ключевых аспектов в том, что мы до сих пор не видим ключевой повестки дня, которая должна была быть. Я имею в виду отчет правительства и программу правительства на следующий год. Вообще есть такое чувство, что на этой неделе пытаются создать видимость, что они и не должны отчитываться".

У "БПП" пояснили, що така неквапливість обумовлена складністю процедури, наче ані в Кабміні, ані в парламенті не знали, що через рік доведеться звітувати, і яка процедура цьому передує. Сам же Володимир Гройсман запевняє, що готовий розказати про рік роботи уряду у будь-який момент.

Олексій Якубін, політолог:

"Вся ситуация, которая есть в парламенте, указывает на кризис, который есть в парламенте".

Згідно з законодавством, за результатами річного звіту Верховна Рада має право схвалити діяльність Кабінету Міністрів або висловити йому недовіру і відправити у відставку.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram