Політика Гройсмана: її переваги та недоліки, - expert view
Загрузка плеера...

Телеканал NewsNetwork у своїй постійній рубриці "Expert view" цікавиться думкою компетентних людей щодо перспектив України, а також їхньою оцінкою подіям, які відбуваються у політичній, економічній та соціальній сферах України.

21 травня в рубриці "Expert view" від телеканалу NewsNetwork – політичний експерт Наталія Білоус, яка в ексклюзивному інтерв’ю телеканалу NewsNetwork дала експертну оцінку перевагам та недолікам політики Володимира Гройсмана. На думку експерта, до кінця 2017 року Гройсман має показати хоч якийсь позитив, оскільки хочеться більше системності, логічності кроків, та щоб менше говорили, а більше робили.

Наталія Білоус, політичний експерт:

"Як бачимо, Володимира Гройсмана не відправили у відставку, і скоріше за все, до кінця 2017 року він буде перебувати на своїй посаді. Якщо говорити про політику Гройсмана, то тут є переваги та недоліки. Серед переваг ми виділимо те, що він хоч якось зберіг економічну систему України, але оскільки було ліквідовано 460 нормативно-правових актів, які раніше використовувались у сфері регуляції та були бюрократичним елементом, а насправді вони не несли ніякої користі для суспільства. Також, слід зазначити, що він не повністю виконує всі вказівки МВФ, та показує що Україна демократична та незалежна держава. Всі прохання МВФ щодо пенсійного віку та інших моментів, не треба в точності повторювати, а потрібно підлаштовувати під український соціум, щоб задовольняти потреби громадян. Це не значить, що він обожнює українців, і робить все для їхнього блага, він готується до дострокових парламентських виборів, і внаслідок підвищення мінімальної зарплатні намагається задобрити частину українців, щоб на їхній базі вибудовувати собі потенційний електорат, отримати потрібні відсотки, та потрапити до Верховної Ради. Щодо негативу, можу сказати те, що він за рік планував відремонтувати дороги, але ця проблема залишається невирішеною. Оскільки є переваги та недоліки у його роботі, не можна однозначно говорити, що все погано, чи все добре. Мені здається, що до кінця 2017 року Володимир Гройсман має показати хоч якийсь позитив, оскільки хочеться більше системності, логічності кроків, та щоб менше говорили, а більше робили. У будь-якому випадку, сподіваємось, що він візьметься за розум, і почне нормально працювати".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram