Один із корпусів заводу "Більшовик" демонтують
Загрузка плеера...

Для будівництва нової розв'язки в Києві у районі станції метро "Шулявська" необхідно буде знести корпус заводу "Більшовик". Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, який також додав, що рішення про знесення буде ухвалювати виключно Кабінет Міністрів.

За словами очільника столиці, роботи з реконструкції розпочнуться вже цього року. Проект передбачає облаштування правого повороту для авто, які їдуть із боку Святошина. Для сучасної та зручної розв’язки, одну з будівель заводу доведеться демонтувати.

Кличко також нагадав, що розв’язка була побудована в 60-х роках минулого століття, і Шулявський шляхопровід давно потребував реконструкції.

Станом на сьогодні департамент містобудування й архітектури Київської міської державної адміністрації вибрав проект реконструкції Шулявського шляхопроводу, розробником якого є "Київдормістпроект". Вартість проекту оцінюють у 400 млн грн.

Нагадаємо, у Києві ввечері 27 лютого частково обрушився шляхопровід у районі метро "Шулявська". Міст уже кілька років вважається аварійним, оскільки його бетонні конструкції були пошкоджені внаслідок кількох пожеж.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram