Гройсман не тримається за свою посаду
Загрузка плеера...

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що готовий наступного тижня виступити перед народними депутатами України у Верховній Раді і представити звіт робити свого уряду.

Очільник Кабміну також заявив, що не тримається за свою посаду і не боїться порушити перед парламентом питання щодо недовіри уряду. Він також зауважив, що через рік після вступу на посаду, 14 квітня, відзвітував перед парламентом.

Нагадаємо, що раніше Гройсман заявляв: уряд звітуватиме в парламенті щодо виконаної роботи після того, як звіт Кабміну розглянуть комітети і це питання з'явиться у порядку денному Верховної Ради.

Водночас експерти зазначають, що, фактично, чинному уряду звітувати нема про що. Адже жодна сфера протягом року не була реформована, зокрема податкова, судова, аграрна, промислова. Тільки зараз Кабмін ухвалив проект пенсійної реформи. Сільськогосподарська галузь позбавлена стимулів до розвитку, а ефективну систему оподаткування АПК знищено. Інфляція у країні зростає.

Тим не менше, Гройсман уже пообіцяв із першого жовтня підвищити пенсії, якщо український парламент проголосує за пенсійну реформу.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram