Деканоїдзе не знала певних обставин у справі Шеремета
Загрузка плеера...

Колишня очільниця Національної поліції Хатія Деканоїдзе заявила, що не знала про ті факти, які повідомили журналісти у фільмі про вбивство Павла Шеремета.

Вона нагадала, що розслідуванням цієї справи зайнялася Генпрокуратура, хоча відразу після вбивства у 2016 році була створена оперативна група, до якої увійшли представники СБУ та Нацполіції.

Деканоїдзе наголосила, що вона як керівник Нацполіції була відповідальна за справу. Однак екс-чиновниця поспішила виправдатися, зазначивши, що вона не слідча і сама не могла "передивитися всі терабайти відео".

І, звичайно ж, традиційно Деканоїдзе не посоромилася зауважити, що розкриття вбивства Шеремета – це справа честі для України.

Нагадаємо, що Хатія Деканоїдзе очолила Національну поліцію України у листопаді 2015 року. Через рік вона подала у відставку. Нещодавно стало відомо, що вона повернула собі грузинське громадянство.

Експерти і політики неодноразово критикували призначення грузинки на високий пост у структурі МВС, вказуючи на відсутність необхідного досвіду та профільної освіти. Зрештою, більшість спеціалістів схильні вважати, що так звана реформа українського МВС, обличчям якого була Деканоїдзе, повністю провалилася.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram